S t a t i s t i c h e    A t l e t i

Atleta

ID

PD

PaV

PaP

SV

SP

PV

PP

%pv

OSPITALIERI LAURA

VIS GAZZANIGA 1919 B

5

10

10

0

30

4

371

257

100.

SAVOLDI GIOVANNI

VIS GAZZANIGA 1919 B

6

12

10

2

33

11

450

342

83.3

COLECCHIA SIMONE

VIS GAZZANIGA 1919 B

6

12

10

2

30

8

417

296

83.3

MAZZINI LUCA

ASD ASCA TT "B"

4

8

6

2

19

17

340

327

75.0

MARIN SEBASTIANO

AON - TT BONACOSSA - A

2

4

3

1

10

6

146

128

75.0

PEDERSOLI ALESSANDRO

Asd TT Oratorio Stezzano

5

10

7

3

24

15

366

338

70.0

ALFANO MARCO

Asd TT Oratorio Stezzano

2

3

2

1

8

6

140

133

66.6

CANCELLI DAVIDE

U.S. OLIMPIA ASD SEZ. T.T.

6

11

7

4

26

19

445

425

63.6

MARCHESE GIOVANNI

ASDTT MARCO POLO C

5

8

5

3

20

13

328

297

62.5

LABADINI LUCA

A.S.D. GRUPPO GIOVANILE SAN MICHELE

5

10

6

4

23

18

395

372

60.0

VASSALLI CHIARA

AON - TT BONACOSSA - A

6

12

7

5

29

17

444

387

58.3

MANARA MASSIMO

ASD ASCA TT "B"

6

12

7

5

23

21

418

406

58.3

PARAGONA EDOARDO

TT Isola del Bosco "A"

6

12

6

6

24

23

434

438

50.0

CINONI RICCARDO

U.S. OLIMPIA ASD SEZ. T.T.

6

12

6

6

24

24

458

451

50.0

CARELLA CARLO NICOLA

TT Isola del Bosco "A"

5

10

5

5

19

20

376

355

50.0

VINETTI LUCIO VALERIO

ASDTT MARCO POLO C

4

8

4

4

18

16

328

303

50.0

FERRANDO ANGELO GIUSEPPE

Asd TT Oratorio Stezzano

4

6

3

3

12

11

226

232

50.0

MERONI ANDREA

U.S. OLIMPIA ASD SEZ. T.T.

2

4

2

2

8

6

139

135

50.0

CORRADINI SARA

ASDTT MARCO POLO C

1

2

1

1

3

3

46

55

50.0

MARANIELLO TOMMASO

ASD ASCA TT "B"

1

2

1

1

3

3

61

62

50.0

RESTA VERONICA

AON - TT BONACOSSA - A

6

11

5

6

22

22

413

400

45.4

CALZAVACCA MICHELE

A.S.D. GRUPPO GIOVANILE SAN MICHELE

6

11

5

6

17

23

354

381

45.4

MARIANI GIORGIO

ASDTT MARCO POLO C

5

9

4

5

14

21

290

336

44.4

PAGANO DANIELE

ASD ASCA TT "B"

6

12

5

7

22

27

428

452

41.6

CALDERARA ALESSANDRO MARIA

TT Isola del Bosco "A"

6

12

5

7

19

24

374

377

41.6

MANTOVANI SAMUELE

A.S.D. GRUPPO GIOVANILE SAN MICHELE

6

12

4

8

19

28

432

453

33.3

CICIOTTI AUGUSTO WALTER

AON - TT BONACOSSA - A

4

6

2

4

11

15

228

258

33.3

QUAGLIATI FRANCO

Asd TT Oratorio Stezzano

2

3

1

2

6

6

115

112

33.3

GIANESINI PAOLO

A.S.D. GRUPPO GIOVANILE SAN MICHELE

2

3

1

2

3

7

90

104

33.3

BOLZONI MARIO

U.S. OLIMPIA ASD SEZ. T.T.

5

9

2

7

12

22

274

328

22.2

ROSSONI ALAN

Asd TT Oratorio Stezzano

3

5

1

4

6

14

167

195

20.0

MINARI SIMONE

Asd TT Oratorio Stezzano

6

9

1

8

4

25

208

316

11.1

ABBELLITO GIOVANNI

ASD ASCA TT "B"

1

2

0

2

0

6

19

66

0.00

DICESARE SARA

TT Isola del Bosco "A"

1

2

0

2

0

6

40

73

0.00

OSPITALIERI NICOLE

VIS GAZZANIGA 1919 B

1

2

0

2

0

6

31

66

0.00

IZZO MICHELE

AON - TT BONACOSSA - A

2

3

0

3

0

9

60

100

0.00

GAGLIONE CLAUDIO

ASDTT MARCO POLO C

3

4

0

4

3

12

111

152

0.00

LANCELLOTTI VITO

ASDTT MARCO POLO C

3

5

0

5

5

15

148

202

0.00