S t a t i s t i c h e    A t l e t i

Atleta

ID

PD

PaV

PaP

SV

SP

PV

PP

%pv

CONTI FRANCESCO

ASD TT Dinamo Zaist

5

9

9

0

27

4

334

226

100.

QUAGLIATI FRANCO

Asd Pol Oratorio Stezzano 2006

3

6

6

0

18

5

242

177

100.

PEDERSOLI ALESSANDRO

Asd Pol Oratorio Stezzano 2006

3

5

5

0

15

1

175

118

100.

COSMAI GAIA

TT Isola del Bosco ASD "C"

1

1

1

0

3

1

43

37

100.

CICERI LUCA

TT Isola del Bosco ASD "C"

5

9

8

1

24

10

333

268

88.8

MAGGIO GIUSEPPE

ASD TT Dinamo Zaist

3

6

5

1

17

7

258

196

83.3

DICESARE SARA

TT Isola del Bosco ASD "C"

3

5

4

1

14

7

209

182

80.0

FERRANDO ANGELO GIUSEPPE

Asd Pol Oratorio Stezzano 2006

3

5

4

1

13

7

206

174

80.0

ROTA VLAD

U.S. Olimpia A.S.D. Sez. T.T.

4

8

6

2

20

14

344

321

75.0

ROSSONI ALAN

Asd Pol Oratorio Stezzano 2006

2

4

3

1

10

4

146

102

75.0

DICESARE PASQUALE

TT Isola del Bosco ASD "C"

5

7

5

2

16

10

250

192

71.4

BOLZONI MARIO

U.S. Olimpia A.S.D. Sez. T.T.

5

10

7

3

24

15

393

359

70.0

INZOLI TOMMASO

ASD GRUPPO GIOV. SAN MICHELE

3

6

4

2

14

11

254

218

66.6

GEREVINI ALBERTO

TT Isola del Bosco ASD "C"

4

8

5

3

21

13

343

297

62.5

MATTINA ALBERTO

VIS GAZZANIGA 1919

4

8

5

3

16

14

287

288

62.5

MARCHINI LORENZO ACHILLE

Aquile Azzurre Rising Eagles

5

9

5

4

17

18

305

318

55.5

XU JIAHAO

Aquile Azzurre Rising Eagles

4

8

4

4

14

15

274

282

50.0

BOCCHI GIANLUCA

ASD TT Dinamo Zaist

3

6

3

3

14

11

239

220

50.0

ZAGNI GIOVANNI

ASD TT Dinamo Zaist

2

4

2

2

9

10

173

178

50.0

MAZZOLENI LUCA

U.S. Olimpia A.S.D. Sez. T.T.

1

2

1

1

5

3

80

65

50.0

PIROVANO DARIO

VIS GAZZANIGA 1919

1

2

1

1

5

3

85

77

50.0

FACCHINETTI DARIO

U.S. Olimpia A.S.D. Sez. T.T.

1

2

1

1

3

4

61

68

50.0

BARCA MASSIMO

VIS GAZZANIGA 1919

5

10

4

6

18

22

359

382

40.0

TONSI DAVIDE

A.S.D.Nuovo TT Camuno A

4

8

3

5

14

19

292

331

37.5

NEGRI STEFANO

ASD GRUPPO GIOV. SAN MICHELE

5

8

3

5

11

20

276

308

37.5

HIKKADUWAGE PASIDU EROS DILEKA

Aquile Azzurre Rising Eagles

5

9

3

6

17

21

332

358

33.3

CALZAVACCA MICHELE

ASD GRUPPO GIOV. SAN MICHELE

4

6

2

4

10

15

202

247

33.3

MINARI SIMONE

Asd Pol Oratorio Stezzano 2006

5

10

3

7

17

22

336

378

30.0

CORTINOVIS DANIELE

U.S. Olimpia A.S.D. Sez. T.T.

4

8

2

6

13

21

285

337

25.0

CIPELLI STEFANO

ASD GRUPPO GIOV. SAN MICHELE

5

8

2

6

12

20

278

324

25.0

GAMBIRASIO GIORGIO

VIS GAZZANIGA 1919

3

6

1

5

8

17

228

266

16.6

QUETTI ARISTIDE

A.S.D.Nuovo TT Camuno A

3

6

1

5

5

15

149

208

16.6

VENTURELLI ALDO

A.S.D.Nuovo TT Camuno A

3

6

1

5

5

17

185

233

16.6

ORSATTI ROBERTO

A.S.D.Nuovo TT Camuno A

5

10

1

9

9

28

315

387

10.0

CARELLI FABIO

ASD GRUPPO GIOV. SAN MICHELE

1

2

0

2

0

6

36

66

0.00

MADRIAGA WINFRED

Aquile Azzurre Rising Eagles

3

4

0

4

3

12

113

156

0.00

NICCHI STEFANO

VIS GAZZANIGA 1919

2

4

0

4

3

12

120

162

0.00

VILLA NICCOLO'

ASD TT Dinamo Zaist

3

5

0

5

5

15

168

202

0.00